MOŻNA REZERWOWAĆ

JESZCZE WOLNE

C2

LOFT Z ANTRESOLĄ

Loft usytuowany na piętrze

RZUT I POWIERZCHNIE

Lokal C2 70,36 m2

# Pomieszczenie Pow. (m2)
1 Korytarz 5,59 m2
2 Pomieszczenie gospodarcze 1,65 m2
3 Pokój 9,51 m2
4 Sypialnia 9,51 m2
5 Łazienka 4,06 m2
6 Pokój dzienny + aneks kuchenny 25,25 m2
7 Antresola / sypialnia / biuro 14,79 m2
8 Balkon 6,11 m2

Z RABATEM 16 % !

( zobacz zakładkę PROMOCJA )

CENA stanu developerskiego już za:

4.990,- zł/m2

C2

Apartament / LOFT o łącznej powierzchni 70.36 m2 w tym antresola 14.79 m2. Postanowiliśmy stworzyć wnętrze dla lubiących klimaty loft’owe. Bez wątpienia zastosowana tu antresola nadaje atrakcyjności wizualnej, rozszerza możliwości aranżacji i oczywiście dodaje dużo przestrzeni, którą można wykorzystać jako dodatkową sypialnię, miejsce pracy / biuro, miejsce zabaw dla dzieci, miejsce do ćwiczeń, domowe studio, etc... Główną przestrzeń stanowi tu salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem na balkon oraz antresola z własnym dużym przeszkleniem - portfenetrem, który zastępuje funkcję balkonu. Oba te przeszklenia balkonowe wpuszczają do wnętrza dużo światła dziennego dzięki czemu gra światła i cieni tworzyć będzie niepowtarzalny klimat. W strefie wejściowej przewidzieliśmy wnękę na zabudowę szafy. Pokój jak i sypialnia także mają miejsce na wygodne w użytkowaniu szafy / garderoby. Pomieszczenie gospodarcze może posłużyć jako dodatkowa garderoba, spiżarnia, przechowywalnia, czy schowek na środki czystości i sprzęty niezbędne do jej utrzymania. Układ przestrzenno-funkcjonalny jak i powierzchnia użytkowa różnią się od LOFT’ów A2 i B2.

A poniżej przykładowa aranżacja wnętrza tego apartamentu. Jak na LOFT przystało wnętrza takie mają swój charakter. Tak też podeszliśmy do tej aranżacji. Ciemny kamień naturalny na głównej ścianie aż do sufitu, podłoga w miodowo-brązowym kolorze drewna, biała matowa zabudowa kuchenna z ciemnym marmurowym akcentem dekoracyjnym, ciemny kolor ścian, drzwi z bardzo jasnego drewna, oryginalne lampy, meble i dodatki dekoracyjne oraz stalowe elementy antresoli. Całość daje oryginalne, klimatyczne, wnętrze z eleganckim zacięciem. Do tego przemyślane oświetlenie dopełni całości i stworzy niepowtarzalny nastrój. Po prostu klimat loft, który zachwyci niejednego gościa.

Na Państwa życzenie możemy także przygotować indywidualny projekt wnętrza tego apartamentu. Dostosujemy go pod względem wizualnym jak i budżetowym, bo funkcjonalny już jest.

... marzenia się spełniają ...