MOŻNA REZERWOWAĆ

JESZCZE WOLNE

A2

LOFT Z ANTRESOLĄ

Loft usytuowany na piętrze

RZUT I POWIERZCHNIE

Lokal A2 73,89m2

# Pomieszczenie Pow. (m2)
1 Korytarz 1,87 m2
2 Korytarz + schody 8,69 m2
3 Pokój dzienny + aneks kuchenny 23,66 m2
4 Łazienka 4,06 m2
5 Pokój 9,51 m2
6 Sypialnia 9,51 m2
7 Pomieszczenie gospodarcze 1,80 m2
8 Antresola / sypialnia / biuro 14,79 m2
9 Balkon 6,11 m2

Z RABATEM 16 % !

( zobacz zakładkę PROMOCJA )

CENA stanu developerskiego już za:

4.990,- zł/m2

A2

Apartament / LOFT o łącznej powierzchni 73.89 m2 w tym antresola 14.79 m2. Postanowiliśmy stworzyć wnętrze dla lubiących klimaty loft'owe. Bez wątpienia zastosowana tu antresola nadaje atrakcyjności wizualnej, rozszerza możliwości aranżacji i oczywiście dodaje dużo przestrzeni, którą można wykorzystać jako dodatkową sypialnię, miejsce pracy / biuro, miejsce zabaw dla dzieci, miejsce do ćwiczeń, domowe studio, etc... Główną przestrzeń stanowi tu salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem na balkon oraz antresola z własnym dużym przeszkleniem - portfenetrem, który zastępuje funkcję balkonu. Oba te przeszklenia balkonowe wpuszczają do wnętrza dużo światła dziennego dzięki czemu gra światła i cieni tworzyć będzie niepowtarzalny klimat. W strefie wejściowej na parterze przewidzieliśmy wnękę na zabudowę szafy. Pokój jak i sypialnia także mają miejsce na wygodne w użytkowaniu szafy / garderoby. Przy schodach na piętrze znajduje się też pomieszczenie gospodarcze, które posłużyć może jako dodatkowa garderoba, spiżarnia, przechowywalnia, czy schowek na środki czystości i sprzęty niezbędne do jej utrzymania. Układ przestrzenno-funkcjonalny jak i powierzchnia użytkowa są takie same jak LOFT B2.

A poniżej przykładowa aranżacja wnętrza tego apartamentu. Jak na LOFT przystało wnętrza takie mają swój charakter. Tak też podeszliśmy do tej aranżacji. Czarna i biało-szara cegła na głównych ścianach aż do sufitu, podłoga w ciemnym kolorze imitująca stare drewno, czarna matowa zabudowa kuchenna z mocnym czerwonym akcentem dekoracyjnym, ściany o fakturze deskowań betonu, powierzchnie ścian i drzwi z naturalnego drewna, oryginalne lampy, meble i dodatki dekoracyjne oraz stalowe elementy antresoli. Całość daje mocne, charakterne, a jednocześnie jasne i przytulne wnętrze. Do tego przemyślane oświetlenie dopełni całości i stworzy niepowtarzalny nastrój. Po prostu klimat loft, który zachwyci niejednego gościa.

Na Państwa życzenie możemy także przygotować indywidualny projekt wnętrza tego apartamentu. Dostosujemy go pod względem wizualnym jak i budżetowym, bo funkcjonalny już jest.

... marzenia się spełniają ...