REZERWACJA NR:

Ł572

A1

APARTAMENT Z OGRODEM

Apartament usytuowany na parterze

RZUT I POWIERZCHNIE

Lokal A1 53,46m2

# Pomieszczenie Pow. (m2)
1 Korytarz 4,78 m2
2 Sypialnia 9,04 m2
3 Pokój dzienny + aneks kuchenny 25,04 m2
4 Pokój 9,28 m2
5 Łazienka 3,55 m2
6 Pomieszczenie gospodarcze 1,77 m2
7 Ogród ~ 26 m2

Z RABATEM 16 % !

( zobacz zakładkę PROMOCJA )

CENA stanu developerskiego już za:

4.990,- zł/m2

A1

Apartament o łącznej powierzchni 53.46 m2 + ogród o powierzchni ~ 26 m2. Główną przestrzeń stanowi salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim dostępem do ogrodu, na którym można dowolnie zaaranżować sobie taras. Wielkie przeszklenia wpuszczają do wnętrza dużo światła słonecznego i dają wrażenie obcowania z naturą. W strefie wejściowej znajduje się miejsce na dużą szafę do zabudowy co pozwoli pomieścić garderobę mieszkańców jak i gości. Pokój jak i sypialnia także mają miejsce na wygodne w użytkowaniu szafy / garderoby. Przewidzieliśmy także pomieszczenie gospodarcze, które posłużyć może jako spiżarnia, przechowywalnia, czy schowek na środki czystości i sprzęty niezbędne do jej utrzymania. Układ przestrzenno-funkcjonalny jak i powierzchnia użytkowa są takie same jak w przypadku apartamentu B1.

Wyjątkowo ten apartament znajduje się najbliżej miejsc postojowych i dostęp do niego może być bezpośrednio z parkingu bez korzystania ze schodów zewnętrznych. Ten atut czyni go wręcz idealnym dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, bądź mających ograniczenia ruchowe. Żadnych barier architektonicznych.

A poniżej przykładowa aranżacja wnętrza tego apartamentu. Całość osadzona w ciepłych beżach, bielach i brązach z mocnym akcentem czerni. Jako element dekoracyjny mamy tu naturalny kamień i fakturowaną tapetę. Wielkie lustra na drzwiach szafy zabudowanej doświetlają strefę wejściową no i same w sobie są praktyczne. Zabudowa kuchni z białych lakierowanych płyt i blat w kolorze podłogi wtapia się w przestrzeń salonu. Wszystkie te elementy łączą się w spójną całość dając przytulne, eleganckie i odważne wnętrze, które zachwyci niejednego gościa. Na Państwa życzenie możemy także przygotować indywidualny projekt wnętrza tego apartamentu. Dostosujemy go pod względem wizualnym jak i budżetowym, bo funkcjonalny już jest.

... marzenia się spełniają ...